Resultat Totalt - Per åldersgrupp med mellantider 
 
  Tävling  KM och Julracet 2018    Utskriftsdatum  15 december 2018   
  Tävlingsort  Strängnäs    Utskriftstid  14:20   
  Arrangör  Strängnäs Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  15 december 2018         
 
 
Gren 1, 25m Bröstsim Damer, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Emmy Bergman  2011  Strängnäs Simklubb            32.45   
Clara Lindblom  2010  Strängnäs Simklubb            32.97   
Klara Blomqvist  2011  Strängnäs Simklubb            38.53   
Novis Claesson  2012  Strängnäs Simklubb            40.34   
Tindra Lundin-Karlsson  2011  Strängnäs Simklubb            41.36   
Wilma Pettersson  2012  Strängnäs Simklubb            45.06   
Isa Claesson  2013  Strängnäs Simklubb            47.52   
                     
 
Gren 1, 25m Bröstsim Damer, Finaler 9 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lea Lindroos  2009  Strängnäs Simklubb            25.34   
Siri Thermaenius  2009  Strängnäs Simklubb            27.42   
Agnes Lindholm  2009  Strängnäs Simklubb            34.78   
                     
 
Gren 1, 25m Bröstsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Saga Lindroos  2008  Strängnäs Simklubb            31.03   
                     
 
Gren 1, 25m Bröstsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Märta Rahmqvist  2007  Strängnäs Simklubb            27.51   
                     
 
Gren 1, 25m Bröstsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ida Bodén  2006  Strängnäs Simklubb            25.26   
                     
 
Gren 2, 25m Bröstsim Herrar, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Julius Rydin  2010  Strängnäs Simklubb            28.18   
                     
 
Gren 2, 25m Bröstsim Herrar, Finaler 9 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Walter Elensky  2009  Strängnäs Simklubb            30.31   
                     
 
Gren 2, 25m Bröstsim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Fabian Wedel  2008  Strängnäs Simklubb            28.44   
Albin Kirchhoff  2008  Strängnäs Simklubb            28.63   
Oliver Alling  2008  Strängnäs Simklubb            29.81   
                     
 
Gren 2, 25m Bröstsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Matheus Hammar-Bengtsson  2007  Strängnäs Simklubb            33.68   
                     
 
Gren 3, 50m Bröstsim Damer, Finaler 10 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Emma Heikman  2008  Strängnäs Simklubb            47.01   
Liv Ahlqvist Lundberg  2008  Strängnäs Simklubb            50.32   
Karin Lepschi  2008  Strängnäs Simklubb            51.41   
Adele Bergman  2008  Strängnäs Simklubb            53.05   
Kristina Bratt  2008  Strängnäs Simklubb            1:01.51   
Emma Henriksson  2008  Strängnäs Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 3, 50m Bröstsim Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Eleonore Stellansdotter  2007  Strängnäs Simklubb            47.77   
Clara Aurenius  2006  Strängnäs Simklubb            54.21   
Johanna Larsson  2007  Strängnäs Simklubb            1:26.32   
                     
 
Gren 3, 50m Bröstsim Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lora Encheva  2004  Strängnäs Simklubb            42.18   
Vera Romin  2005  Strängnäs Simklubb            42.22   
Louise Lowe  2005  Strängnäs Simklubb            47.40   
                     
 
Gren 3, 50m Bröstsim Damer, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Elsa Staaf  2003  Strängnäs Simklubb            37.55   
Tyra Håkanson Reneström  2003  Strängnäs Simklubb            42.26   
Emelie Widhe  2001  Strängnäs Simklubb            42.78   
                     
 
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 10 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hector Pettersson  2008  Strängnäs Simklubb            50.50   
Mattias Camalich  2008  Strängnäs Simklubb            54.20   
                     
 
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Adam Lidholm  2006  Strängnäs Simklubb            44.09   
Sigvard Göransson  2007  Strängnäs Simklubb            44.92   
Melker Waltersson  2006  Strängnäs Simklubb            48.53   
Oliver Henriksson  2007  Strängnäs Simklubb            53.50   
Karim Eidou  2006  Strängnäs Simklubb            DSQ   
Philip Lowe  2007  Strängnäs Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Arvid Lindqvist  2004  Strängnäs Simklubb            37.85   
Hugo Klang  2005  Strängnäs Simklubb            38.64   
Elias Arvidsson  2005  Strängnäs Simklubb            40.95   
Thure Essén  2005  Strängnäs Simklubb            41.95   
                     
 
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Artur Romin  2003  Strängnäs Simklubb            35.23   
Vidar Lindqvist  2001  Strängnäs Simklubb            36.03   
Samuel Edebrink  2002  Strängnäs Simklubb            43.52   
                     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Damer, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Esther Bergman  2011  Strängnäs Simklubb            30.61   
Clara Lindblom  2010  Strängnäs Simklubb            30.90   
Novis Claesson  2012  Strängnäs Simklubb            34.72   
Agnes Bredenberg  2012  Strängnäs Simklubb            39.12   
Wilma Pettersson  2012  Strängnäs Simklubb            46.81   
Isa Claesson  2013  Strängnäs Simklubb            53.65   
                     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Damer, Finaler 9 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Beata Wrede  2009  Strängnäs Simklubb            23.58   
Siri Thermaenius  2009  Strängnäs Simklubb            27.92   
Agnes Lindholm  2009  Strängnäs Simklubb            36.86   
                     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Karin Lepschi  2008  Strängnäs Simklubb            22.88   
Saga Lindroos  2008  Strängnäs Simklubb            25.80   
                     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Johanna Larsson  2007  Strängnäs Simklubb            32.80   
Märta Rahmqvist  2007  Strängnäs Simklubb            36.45   
                     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ida Bodén  2006  Strängnäs Simklubb            23.44   
                     
 
Gren 6, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jonathan Sanum-Larsson  2011  Strängnäs Simklubb            28.58   
                     
 
Gren 6, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 9 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Walter Elensky  2009  Strängnäs Simklubb            29.82   
                     
 
Gren 6, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Albin Kirchhoff  2008  Strängnäs Simklubb            23.68   
                     
 
Gren 6, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Matheus Hammar-Bengtsson  2007  Strängnäs Simklubb            26.77   
                     
 
Gren 7, 50m Ryggsim Damer, Finaler 10 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Emma Heikman  2008  Strängnäs Simklubb            43.94   
Liv Ahlqvist Lundberg  2008  Strängnäs Simklubb            44.44   
Adele Bergman  2008  Strängnäs Simklubb            49.17   
Kristina Bratt  2008  Strängnäs Simklubb            51.65   
Emma Henriksson  2008  Strängnäs Simklubb            53.69   
                     
 
Gren 7, 50m Ryggsim Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Louise Johnsen-Åberg  2007  Strängnäs Simklubb            43.93   
Eleonore Stellansdotter  2007  Strängnäs Simklubb            45.56   
                     
 
Gren 7, 50m Ryggsim Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Vera Romin  2005  Strängnäs Simklubb            40.53   
Lora Encheva  2004  Strängnäs Simklubb            42.92   
                     
 
Gren 7, 50m Ryggsim Damer, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Emelie Widhe  2001  Strängnäs Simklubb            33.85   
Elsa Staaf  2003  Strängnäs Simklubb            35.06   
Tyra Håkanson Reneström  2003  Strängnäs Simklubb            40.65   
                     
 
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 10 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hector Pettersson  2008  Strängnäs Simklubb            45.63   
Mattias Camalich  2008  Strängnäs Simklubb            54.93   
                     
 
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Melker Waltersson  2006  Strängnäs Simklubb            41.29   
Sigvard Göransson  2007  Strängnäs Simklubb            43.13   
Oliver Henriksson  2007  Strängnäs Simklubb            54.08   
Karim Eidou  2006  Strängnäs Simklubb            54.17   
                     
 
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hugo Klang  2005  Strängnäs Simklubb            37.66   
Arvid Lindqvist  2004  Strängnäs Simklubb            38.57   
Elias Arvidsson  2005  Strängnäs Simklubb            40.02   
Thure Essén  2005  Strängnäs Simklubb            45.94   
                     
 
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Vidar Lindqvist  2001  Strängnäs Simklubb            31.13   
Artur Romin  2003  Strängnäs Simklubb            35.15   
Samuel Edebrink  2002  Strängnäs Simklubb            36.27   
                     
 
Gren 9, 25m Frisim Damer, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Tindra Lundin-Karlsson  2011  Strängnäs Simklubb            30.22   
Klara Blomqvist  2011  Strängnäs Simklubb            33.40   
Novis Claesson  2012  Strängnäs Simklubb            34.65   
Wilma Pettersson  2012  Strängnäs Simklubb            48.50   
Isa Claesson  2013  Strängnäs Simklubb            49.94   
                     
 
Gren 9, 25m Frisim Damer, Finaler 9 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lea Lindroos  2009  Strängnäs Simklubb            21.89   
Siri Thermaenius  2009  Strängnäs Simklubb            22.81   
Agnes Lindholm  2009  Strängnäs Simklubb            24.96   
Beata Wrede  2009  Strängnäs Simklubb            25.44   
                     
 
Gren 9, 25m Frisim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Saga Lindroos  2008  Strängnäs Simklubb            19.78   
Karin Lepschi  2008  Strängnäs Simklubb            21.34   
                     
 
Gren 9, 25m Frisim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Märta Rahmqvist  2007  Strängnäs Simklubb            32.60   
                     
 
Gren 9, 25m Frisim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ida Bodén  2006  Strängnäs Simklubb            18.13   
                     
 
Gren 10, 25m Frisim Herrar, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Julius Rydin  2010  Strängnäs Simklubb            23.00   
Jonathan Sanum-Larsson  2011  Strängnäs Simklubb            28.54   
Jonathan Nordin  2010  Strängnäs Simklubb            42.81   
                     
 
Gren 10, 25m Frisim Herrar, Finaler 9 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Walter Elensky  2009  Strängnäs Simklubb            23.75   
                     
 
Gren 10, 25m Frisim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Albin Kirchhoff  2008  Strängnäs Simklubb            19.88   
Fabian Wedel  2008  Strängnäs Simklubb            21.19   
Oliver Alling  2008  Strängnäs Simklubb            22.88   
                     
 
Gren 11, 50m Frisim Damer, Finaler 10 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Emma Heikman  2008  Strängnäs Simklubb            35.94   
Liv Ahlqvist Lundberg  2008  Strängnäs Simklubb            36.57   
Adele Bergman  2008  Strängnäs Simklubb            43.75   
Kristina Bratt  2008  Strängnäs Simklubb            44.94   
Emma Henriksson  2008  Strängnäs Simklubb            45.58   
                     
 
Gren 11, 50m Frisim Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Louise Johnsen-Åberg  2007  Strängnäs Simklubb            36.28   
Eleonore Stellansdotter  2007  Strängnäs Simklubb            36.95   
Clara Aurenius  2006  Strängnäs Simklubb            43.92   
Johanna Larsson  2007  Strängnäs Simklubb            55.84   
                     
 
Gren 11, 50m Frisim Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Vera Romin  2005  Strängnäs Simklubb            33.67   
Lora Encheva  2004  Strängnäs Simklubb            36.74   
Louise Lowe  2005  Strängnäs Simklubb            38.91   
                     
 
Gren 11, 50m Frisim Damer, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Elsa Staaf  2003  Strängnäs Simklubb            29.02   
Emelie Widhe  2001  Strängnäs Simklubb            30.86   
Tyra Håkanson Reneström  2003  Strängnäs Simklubb            31.79   
                     
 
Gren 12, 50m Frisim Herrar, Finaler 10 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hector Pettersson  2008  Strängnäs Simklubb            37.76   
Mattias Camalich  2008  Strängnäs Simklubb            41.21   
                     
 
Gren 12, 50m Frisim Herrar, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Adam Lidholm  2006  Strängnäs Simklubb            31.89   
Melker Waltersson  2006  Strängnäs Simklubb            33.87   
Sigvard Göransson  2007  Strängnäs Simklubb            34.42   
Philip Lowe  2007  Strängnäs Simklubb            40.03   
Karim Eidou  2006  Strängnäs Simklubb            41.43   
Oliver Henriksson  2007  Strängnäs Simklubb            44.02   
                     
 
Gren 12, 50m Frisim Herrar, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Arvid Lindqvist  2004  Strängnäs Simklubb            30.03   
Hugo Klang  2005  Strängnäs Simklubb            31.80   
Elias Arvidsson  2005  Strängnäs Simklubb            31.95   
Thure Essén  2005  Strängnäs Simklubb            36.48   
                     
 
Gren 12, 50m Frisim Herrar, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Vidar Lindqvist  2001  Strängnäs Simklubb            26.62   
Artur Romin  2003  Strängnäs Simklubb            28.16   
Samuel Edebrink  2002  Strängnäs Simklubb            30.94   
                     
 
Gren 13, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 9 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lea Lindroos  2009  Strängnäs Simklubb            24.83   
                     
 
Gren 13, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Adele Bergman  2008  Strängnäs Simklubb            23.38   
Karin Lepschi  2008  Strängnäs Simklubb            23.62   
Emma Henriksson  2008  Strängnäs Simklubb            24.90   
Saga Lindroos  2008  Strängnäs Simklubb            28.07   
Kristina Bratt  2008  Strängnäs Simklubb            28.79   
                     
 
Gren 13, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Johanna Larsson  2007  Strängnäs Simklubb            32.43   
Märta Rahmqvist  2007  Strängnäs Simklubb            41.00   
                     
 
Gren 13, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Clara Aurenius  2006  Strängnäs Simklubb            22.03   
Ida Bodén  2006  Strängnäs Simklubb            23.23   
                     
 
Gren 14, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 8 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Julius Rydin  2010  Strängnäs Simklubb            30.47   
                     
 
Gren 14, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 9 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Walter Elensky  2009  Strängnäs Simklubb            29.17   
                     
 
Gren 14, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hector Pettersson  2008  Strängnäs Simklubb            18.84   
Mattias Camalich  2008  Strängnäs Simklubb            23.52   
Albin Kirchhoff  2008  Strängnäs Simklubb            27.98   
                     
 
Gren 14, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Oliver Henriksson  2007  Strängnäs Simklubb            24.57   
                     
 
Gren 14, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Karim Eidou  2006  Strängnäs Simklubb            26.65   
                     
 
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 10 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Liv Ahlqvist Lundberg  2008  Strängnäs Simklubb            42.43   
Emma Heikman  2008  Strängnäs Simklubb            47.98   
                     
 
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Louise Johnsen-Åberg  2007  Strängnäs Simklubb            39.85   
Eleonore Stellansdotter  2007  Strängnäs Simklubb            40.97   
                     
 
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lora Encheva  2004  Strängnäs Simklubb            46.34   
Vera Romin  2005  Strängnäs Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Tyra Håkanson Reneström  2003  Strängnäs Simklubb            37.75   
                     
 
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 11 - 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Sigvard Göransson  2007  Strängnäs Simklubb            37.00   
Adam Lidholm  2006  Strängnäs Simklubb            38.57   
Melker Waltersson  2006  Strängnäs Simklubb            38.94   
Philip Lowe  2007  Strängnäs Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 13 - 14 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Arvid Lindqvist  2004  Strängnäs Simklubb            34.87   
Elias Arvidsson  2005  Strängnäs Simklubb            34.90   
Hugo Klang  2005  Strängnäs Simklubb            37.08   
                     
 
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 15 - 99 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Vidar Lindqvist  2001  Strängnäs Simklubb            29.67   
Artur Romin  2003  Strängnäs Simklubb            32.13   
Samuel Edebrink  2002  Strängnäs Simklubb            34.64   
                     
 
Gren 17, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Elsa Staaf  2003  Strängnäs Simklubb            1:08.66   
Emelie Widhe  2001  Strängnäs Simklubb            1:10.88   
                     
 
Gren 18, 4X50m Medley Mixed, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Strängnäs SK Lag 1  Strängnäs Simklubb            2:13.16   
  Samuel Edebrink  2002                 
  Artur Romin  2003                 
  Vidar Lindqvist  2001                 
  Arvid Lindqvist  2004      2:13.16        2:13.16   
                     
Strängnäs SK Lag 2  Strängnäs Simklubb            2:23.96   
  Vera Romin  2005                 
  Tyra Håkanson Reneström  2003                 
  Emelie Widhe  2001                 
  Elsa Staaf  2003      2:23.96        2:23.96   
                     
Strängnäs SK Lag 3  Strängnäs Simklubb            2:30.83   
  Melker Waltersson  2006                 
  Hugo Klang  2005                 
  Elias Arvidsson  2005                 
  Adam Lidholm  2006      2:30.83        2:30.83   
                     
Strängnäs SK Lag 4  Strängnäs Simklubb            2:40.34   
  Liv Ahlqvist Lundberg  2008                 
  Emma Heikman  2008                 
  Sigvard Göransson  2007                 
  Eleonore Stellansdotter  2007      2:40.34        2:40.34   
                     
Strängnäs SK Lag 5  Strängnäs Simklubb            3:07.64   
  Hector Pettersson  2008                 
  Oliver Alling  2008                 
  Thure Essén  2005                 
  Mattias Camalich  2008      3:07.64        3:07.64   
                     
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  15 december 2018 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  14:20